Lisateenused


Selleks, et sünnipäeva emotsiooni veelgi rohkem lakke lükata, tasub endale abiline otsida. Lisateenusena saab sünnipäevale tellida näiteks kostümeeritud tegelase, mustkunstniku või hoopis profesionaalse batuuditreeneri, kes kõik tegevust pakuvad ning meelt lahutavad. Lisateenuse saad kiirelt ja lihtsalt tellida meie broneerimissüsteemi kaudu, lisades sünnipäevatoale sobiva teenuse.
NB! Palume arvestada, et broneeringule teenuse lisamine ei kinnita selle saadavust, Trampolino tiim kinnitab teenuse saadavuse eraldi e-maili teel.


Peojuht


130€/ 1H


Peojuht aitab organiseerida laste sünnipäevategevusi ning muudab peo meeleolukaks. Enamasti tellitakse peojuht laste sünnipäevadele kostümeerituna (soovi korral palume täpsustada, millist tegelast soovitakse), ent juba suurematele lastele võib ka kostümeerimata peojuhi kutsuda. Mängud, lõbusad võistlused, meisterdamine, laulud ning tantsud ja mõistatused võivad kõik tegevuskavasse kuuluda, mis pannakse kokku vastavalt laste vanusele, arvule ning võttes arvesse erisoove.Treener


80€/ 1H

Kui me juba batuudikeskuses oleme, siis miks mitte õppida, kuidas õigesti batuudil hüpata ning saada ka mõni trikk selgeks. Selleks on võimalik võtta endale professionaalne batuudihunt appi, kes põhioskused lastele võluväel selgeks teeb. Tegemist on diplomeeritud batuudihundiga, kes on antud valdkonnas tegelenud juba palju aastaid. Tegevus on soovituslik vähemalt 7 aastastele osalejatele, kes tunnevad, et on võimelised treeningust osa võtma.