fbpx

Lisateenused


Selleks, et sünnipäeva emotsiooni veelgi rohkem lakke lükata, tasub endale abilisi vaadata. Lisateenusena saab sünnipäevale tellida näiteks kostümeeritud tegelase või hoopis mustkunstniku, kes tegevust pakuvad ning meelt lahutavad. Lisateenuse saad kiirelt ja lihtsalt tellida meie kodulehelt lisades sünnipäevatoale sobiva teenuse, kuid palume arvestada, et Trampolino tiim kinnitab teenuse saadavuse eraldi e-maili teel üle.


Mustkunstnik Marko


Hind: 110€/1H

Mustkunstnik Marko on esinenud 11+ aastat sünnipäevadel ja erinevatel üritustel. Tema kava kestus on 30-35 minutit. Kava sisaldab erinevaid trikke koos jänesega, tuvidega, rätikutega, pallidega ja võlukepiga. Enamasti seisnevad trikid millegi välja võlumises või ära kaotamises. Paljudes trikkides saavad ka lapsed mustkunstnikku aidata.


Peojuht


55€/ 1H

Peojuht aitab organiseerida laste sünnipäevategevusi ning muudab peo meeleolukaks. Enamasti tellitakse peojuht laste sünnipäevadele kostümeerituna (soovi korral palume täpsustada, millist tegelast soovitakse), ent juba suurematele lastele võib ka kostümeerimata peojuhi kutsuda. Mängud, lõbusad võistlused, meisterdamine, laulud ning tantsud ja mõistatused võivad kõik tegevuskavasse kuuluda, mis pannakse kokku vastavalt laste vanusele, arvule ning võttes arvesse erisoove.


Treener


60€/ 1H

Kui me juba batuudikeskuses oleme, siis miks mitte õppida, kuidas õigesti batuudil hüpata ning saada ka mõni trikk selgeks. Selleks on võimalik võtta endale professionaalne batuudihunt appi, kes põhioskused lastele võluväel selgeks teeb. Tegemist on diplomeeritud batuudihundiga, kes on antud valdkonnas tegelenud juba palju aastaid. Tegevus on soovituslik vähemalt 7 aastastele osalejatele, kes tunnevad, et on võimelised treeningust osa võtma.
NB! Treeneri teenuse kinnitab batuudikeskus eraldi e-maili teel. Palun arvestada, et treener ei pruugi olla soovitud ajal saadaval.

X