TEENUSE KIRJELDUS

Teenuse rendihind sisaldab sünnipäevatoa kasutust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale ning kokku on kõikidel külalistel võimalik viibida Trampolino batuudikeskuses 3h. Juhul, kui peol osaleb rohkem külalisi kui sünnipäevatoas ette nähtud, siis lisatasu maksma ei pea. Sünnipäevale kutsutud külalised ei pea eraldi batuudikeskuse piletit ostma. Sünnipäevatoa külalised võivad võtta kaasa enda toidu ja joogi või kasutada Trampolino toitlustusteenust. Sünnipäevatubade sisekorra eeskirjadega saab tutvuda siin. Reds OÜ ei osuta lapsehoiuteenust. Vastavalt Trampolino batuudikeskuse sisekorra eeskirjale ei tohi lapsed, kes on nooremad kui 7 eluaastat, viibida batuudikeskuses ilma vanemata või saatjata (saatja peab olema vähemalt 16-aastane). Lapsed, kes viibivad sünnipäeval on lapsevanema või sünnipäevatoa broneerinud isiku vastutusel, kaasa arvatud juhul, kui peo viib läbi peojuht. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi oma peol viibivate laste tegevust ning ohutust.

TELLIMUSE VORMISTAMINE LÄBI KODULEHEKÜLJE

Teenuse tellimiseks tuleb teha broneering läbi Trampolino koduleheküljel oleva broneerimissüsteemi. Tellimuse vormistamiseks tuleb valida sobivad tooted ja teenused ning täita vajalikud väljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (€), mille saab tasuda pangalingi kaudu, mida pakub Maksekeskus. Kui valite broneeringut tehes võimaluse maksta ainult broneerimistasu 50 €, siis ülejäänud ruumirent tasutakse kohapeal kaardi- või sularahamaksena. Tellitud toitlustus aga lisatakse koheselt broneerimistasule ning see tuleb tasuda täies mahus broneeringu tegemise ajal. Lisateenused tasutakse kohapeal kaardi- või sularahamaksena teenuse hilisema kinnitamise tõttu. Sünnipäevatoa broneering jõustub alates makse sooritamisest. Kui broneeritud aega või lisategevust ei ole võimalik pakkuda, teavitatakse sellest ostjat ning tagastatakse tasutud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Edukal broneerimisel saadetakse broneeringusse sisestatud e-maili aadressile automaatne broneeringu kinnitus. Juhul, kui e-kirja ei tule, palume võtta ühendust Trampolino meeskonnaga e-maili teel info@trampolino.ee või helistada +372 5379 5555

TÜHISTAMISTINGIMUSED

NB! Broneeringu tühistamisel broneeringutasu ei tagastataBroneeringu muutmiseks tuleb esitada kirjalik teavitus e-postile info@trampolino.ee rohkem kui 48 tundi enne broneeringu aega. Broneeritud sünnipäeva aega on võimalik ümber tõsta maksimaalselt 1 (ühe) aasta jooksul esialgsest kuupäevast. 

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Trampolino Batuudikeskuse osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile info@trampolino.ee või helistada telefonil +372 5379 5555. Kui ostja ja ettevõte ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.