fbpx
SÜNNIPÄEVATUBADE REEGLID
Kõikide sünnipäevatubade ruumide rentinud täiskasvanud ja üritusel osaleda soovivad isikud alates 18. eluaastast peavad tõendama oma nakkusohutust kas COVID tõend, PCR test (72 h) või antigeeni kiirtest (48 h) alusel. Alates 25.10.2021 jäävad COVID-tõendina kehtima üksnes vaktsineerimist või COVID-19 haiguse läbipõdemist kinnitavad tõendid

Sünnipäevatoa kasutamiseks on ette nähtud 3 tundi. Kõik sünnipäevalised saavad kasutada batuudikeskuse võimalusi.
Kõik sünnipäevalapsed peavad olema vähemalt 7 aastased. Nooremad külalised on vanema või sünnipäeva korraldava täiskasvanu vastutusel.
Sünnipäevatubades on kindel arv istekohti. Kui külalisi tuleb rohkem, kui toas on istekohti, siis lisatasu maksma ei pea.
Sünnipäevatuba tuleb vabastada õigeaegselt! Soovitame alustada kokkupakkimisega 20 min varem.
Sünnipäevatoas on teie kasutuses: veekeetja, mikrolaineahi ning kohviaparaat koos filtritega. Lisaks on toas serveerimiseks ning söömiseks vajalikud nõud ja tarvikud.
Sünnipäeva lõppedes palume taastada ruumi algne seisukord: panna nõud kokku, visata ära prügi ning korrastada toa inventar.Sünnipäevatoas on keelatud tarbida alkoholi või teisi meelemürke.
Palume hoida ja kasutada sünnipäevatoas olevaid asju heaperemehelikult. Puuduste korral on batuudikeskusel õigus esitada rahaline nõue vastavalt tekitatud kahjule.
Nii batuudikeskuses üldiselt kui ka sünnipäevatubades on kõikidele külalistele sokkide kandmine kohustuslik.
Sünnipäevatubade eeskirjad on välja toodud ka igas sünnipäevatoas. Sünnipäevatuba rentiv isik on kohustatud reeglitega tutvuma ning neid järgima.
X