fbpx
SÜNNIPÄEVATUBADE REEGLID
Sünnipäeva toa rentinud peokorraldaja ja kõik külalised alates 12. eluaastast peavad ESITAMA COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta AINULT koos ISIKUTTÕENDAVA DOKUMENDIGA! Peokülaliste saatjad, kes ei viibi keskuses kauem kui 15 min (laste saatmine ja ära võtmine) nakkusohutust tõendama ei pea.

Juhul, kui LAPSED vanuses 12-18 a. ei oma vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendit, tuleb neil teha kas PCR test (mitte rohkem kui 72 tundi) või Antigeen-RT test (mitte rohkem kui 48 t). Aktsepteerime ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust (NB! Palume ettenäidata nii negatiivne testriba kui ka testi ostutšekk). Testid on müügil ka meie teenindusletis.

29. oktoobrist laieneb maskikandmise kohustus siseruumides kõikidele kontrollitud tegevustele ja asukohtadele. Maskikohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased. Juhul, kui inimesel on maskikandmine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, peab ta seda KINNITAMA vastava arstliku tõendiga. Koroonaviiruse delta tüve aerosoolse leviku tõttu on range soovitus kanda meditsiinilisi või nendega võrdsustatud kaitsemaske.

Kõik sünnipäevalapsed peavad olema vähemalt 7 aastased. Nooremad külalised on vanema või sünnipäeva korraldava täiskasvanu vastutusel.
Sünnipäevatoa kasutamiseks on ette nähtud 3 tundi. Kõik sünnipäevalised saavad kasutada batuudikeskuse võimalusi.
Sünnipäevatubades on kindel arv istekohti. Kui külalisi tuleb rohkem, kui toas on istekohti, siis lisatasu maksma ei pea.
Sünnipäevatuba tuleb vabastada õigeaegselt! Soovitame alustada kokkupakkimisega 20 min varem.
Sünnipäevatoas on teie kasutuses: veekeetja, mikrolaineahi ning kohviaparaat koos filtritega. Lisaks on toas serveerimiseks ning söömiseks vajalikud nõud ja tarvikud.
Sünnipäeva lõppedes palume taastada ruumi algne seisukord: panna nõud kokku, visata ära prügi ning korrastada toa inventar.Sünnipäevatoas on keelatud tarbida alkoholi või teisi meelemürke.
Palume hoida ja kasutada sünnipäevatoas olevaid asju heaperemehelikult. Puuduste korral on batuudikeskusel õigus esitada rahaline nõue vastavalt tekitatud kahjule.
Nii batuudikeskuses üldiselt kui ka sünnipäevatubades on kõikidele külalistele sokkide kandmine kohustuslik.
Sünnipäevatubade eeskirjad on välja toodud ka igas sünnipäevatoas. Sünnipäevatuba rentiv isik on kohustatud reeglitega tutvuma ning neid järgima.
X