Ninja on meie kõige uuem sünnipäevatuba. Nagu ka nimi siis asub ta ninjaraja alguses teisel korrus.Parim vaade kogukeskusele ning hubane valgus teevad sellest tõelise VIP ruumi, mis ei jäta ühtegi külalist külmaks!

Sünnipäevatuba mahutab 18 külalist istuma, kuid üldine mahutavus umbes 25 inimest. Kui külalisi tuleb rohkem kui tuba ette näeb, siis sellest pole midagi,  lisatasu maksma ei pea. Küll aga palume sellisel puhul arvestada, et kõik ei saa mugavalt süüa laua taga ning ka nõusid ei pruugi kõigile jaguda. Toas on teie kasutuses privaatne kööginurk koos veekeetja, mikrolaineahju ning kohviaparaadiga. Lisaks on serveerimiseks olemas vajalikud nõud ja köögitarbed. Samuti on sünnipäevatoas olemas ka taldrikud ning söögiriistad, seega pole tarvis ka ühekordseid nõusid kaasa võtta – tekitame vähem prügi ning säästame loodust!

Kui soovid sünnipäeva korraldamise enda jaoks veelgi lihtsamaks teha, siis telli ka maitsev sünnipäevalaud meie kaudu, valikus on laste lemmikud maitsed. Selleks, et sünnipäevapeole vunki juurde lisada, pakume ka erinevaid lisateenuseid, mis tekitavad palju rõõmsaid emotsioone kõikidele sünnipäevalistele!

Tule tähista sünnipäeva Trampolino batuudikeskuses!