Sünnipäevatuba Volcano on mässuline, tumedamate toonidega ning sooja õhkava meeleoluga, nagu seda ütleb ka toa nimi. Toas on ümargused kõrged lauad ja pukktoolid, seetõttu sobib tuba pigem vanematele lastele ja täiskasvanutele.

 

Sünnipäevatuba mahutab 20 külalist. Tegemist on pigem kitsama toaga, seega suurem hulk inimesi siin end mugavalt ei tunne. Kui aga külalisi tuleb rohkem kui tuba ette näeb, siis sellest pole midagi, lisatasu maksma ei pea. Toas on teie kasutuses privaatne kööginurk koos veekeetja, mikrolaineahju ning kohviaparaadiga. Lisaks on serveerimiseks olemas vajalikud nõud ja köögitarbed. Samuti on sünnipäevatoas olemas ka taldrikud ning söögiriistad, seega pole tarvis ka ühekordseid nõusid kaasa võtta – tekitame vähem prügi ning säästame loodust!

 

Kui soovid sünnipäeva korraldamise enda jaoks veelgi lihtsamaks teha, siis telli ka maitsev sünnipäevalaud meie kaudu, valikus on laste lemmikud maitsed. Selleks, et sünnipäevapeole vunki juurde lisada, pakume ka erinevaid lisateenuseid, mis tekitavad palju rõõmsaid emotsioone kõikidele sünnipäevalistele!

Tule tähista sünnipäeva Trampolino batuudikeskuses!